SMARAAD Mini Plastové Ručne Stlačením Flash Light, LED Vonkajšie Príručka energie Elektrické Pochodeň Pre Kempovanie Na Nohy Nočná Jazda

 • €5.58
 • €3.13 • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

SMARAAD Mini Plastové Ručne Stlačením Flash Light, LED Vonkajšie Príručka energie Elektrické Pochodeň Pre Kempovanie Na Nohy Nočná Jazda

SMARAAD Mini Plastové Ručne Stlačením Flash Light, LED Vonkajšie Príručka energie Elektrické Pochodeň Pre Kempovanie Na Nohy Nočná Jazda

FUNKCIE:

1. Manuál na výrobu energie, ktorá nepotrebuje žiadne batérie a je šetrné k životnému prostrediu. 2. Vysoká pevnosť LED je prijaté, a štýl, spracovanie a materiály sú medzinárodné normy, rôzne farby. 3, špecifikum: môžu byť použité v prostredí vlhkosť 90%, vlhké prostredie nemá vplyv na túto baterku, v bane, jaskyne, lesa, more, plavby, cesty, space star a iné špeciálne prostredie nemusíte báť vám dôjdu energie, s rukou jemne tlak, môže byť použité, pohodlné, rýchle, praktické. 4. Dlhá životnosť: LED môžu byť priebežne používa na 15 000 hodín, batérie môžu byť priebežne účtujú za 600,000 krát, a prevodovky môže trvalo pracovať na 1 milión krát.Nie je potrebné na zmenu častí počas používania dosiahnutí limitu používania. 5. Zdravotná starostlivosť: dlhodobé používanie tohto produktu môžete zvýšiť priľnavosť v ťahu a hrať zdravotnej starostlivosti účinok.

ŠPECIFIKÁCIE:

PRIPOMIENKA:

1.Cena, ktorú ste zaplatili za položku vylučuje akúkoľvek colné daň.Nebudeme rameno všetky povinnosti v cieľovej krajine. 2.Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup. 3.Všetky informácie(produkty model Č.,výsledok testu,špecifikácia,vlastnosti,obrázky,ect), ktoré poskytujeme sú len pre referenčné, Podrobnosti pls odkazuje na reálne prodcut, inštrukcií, ktoré ste obdržali. Všetky dátach sú naše vnútorné laboratórne výsledky testu, a to môže byť malá discrepency na rôznych okolie, pls odkazuje na presný výsledok výrobkov po inštalácii.

Tento produkt je úplne odlišná od iných LED baterky. Iné LED baterky sú napájané bežné suché batérie, pričom sa tento produkt POUŽÍVA manuálne automatické energie a má funkciu dočasného skladovania energie.V dolnej polovici baterka má rukoväti rukoväť. Stačí stlačiť rukoväť priebežne a LED sa rozsvieti automaticky.Tento produkt je vhodný na časté alebo príležitostné použitie dvoch potreby, bývalý môžete ušetriť veľa peňazí a viac ochranu životného prostredia, ten sa môže uložiť problémy prípravy energie.Môžete stlačiť spínač na vrchu baterka a blesk sám obchodoch dostatok energie na poslednú dobu.

Vážení zákazníci:

Vaše pozitívne komentáre je hnacou silou pre naše neustále zlepšovanie. Sme rešpekt a dôvera každého zákazníka poskytnúť vám kvalifikované produkty a služby. Ak ste spokojní s našimi výrobkami, prosím, dajte nám päť-hviezdičkový pozitívnu spätnú väzbu. Ak máte akékoľvek otázky/problémy po obdržaní tovaru, kontaktujte nás prosím Ali správu, akonáhle je to možné, a budeme sa snažiť vyriešiť to pre vás pozitívne naraz, až kým nebudete spokojní. Pričom negatívna spätná väzba bude nielen vyriešiť všetky problémy! Ďakujeme za vašu podporu!

1. Výrobok záručná lehota je do 1 roka po nákupe. (Škody spôsobené demontáž, manuálna škody, atď. je na ktoré sa nevzťahuje záruka). 2. V prípade, ak kupujúci zistí, že tam je naozaj problém s produktom do siedmich dní po obdržaní tovaru, kupujúci nemohol uplatniť, aby predávajúci vrátiť na kontrolu. Ak výrobok je skutočne poškodený, budeme ju vymeniť za novú. Ak nie je vhodné nahrádzať A my vám vrátime. Doprava, manipulácia a poistenie poplatky sú nevratné. Ak sa zistí, že nie je problém s výrobku, vám bude produkt vrátený kupujúcemu na náklady kupujúceho. 3.Prosím, kontaktujte nás na žiadosť o vrátenie povolenia. Vaše meno, aukcie, číslo a dôvod pre vrátenie by mali byť zahrnuté v e-maile. 4. Po prevzatí tovaru, pls odstrániť pásku okolo krabice pri vybaľovaní, bez násilného poškodenia, aby sa zabránilo prípadnému poškodeniu tovaru. Odporúča sa, aby na vonkajšom obale najmenej 15 dní po obdržaní tovaru. Keď sa vrátenia tovaru, uistite sa prosím, neporušenosť originálneho obalu a tovaru. Ak existuje akýkoľvek dôvod, ktorý ovplyvňuje sekundárny predaj tovaru, vrátenie a výmena nemôžu byť akceptované. Všetky náklady na vrátenie dane a hradí kupujúci. 5. Pri prevzatí tovaru, ak zistíte, že vonkajší obal je poškodený, mali by ste okamžite kontaktovať miestne kuriérom na reklamáciu a nárok, a zároveň nasnímajte fotografiu alebo video ako dôkaz a informovať predávajúceho. Ak kupujúci zlyhá, postupujte podľa vyššie uvedených operácií , potom ak je tovar poškodený, alebo stratený z dôvodu kuriér dôvodov, kupujúci je povinný prevziať zodpovednosť.

Štítky: julbo, svietidlo pre kuchyňa pod skrinku, najjasnejšie camping svetlo, horák plynový horák, 17 mm ovládač, canon blesk, podlahová lampa, horák, dynamo, muži camping svetlo.


 • farba: Žltá/Červená/Modrá
 • Baterka Typ: Ideálny pre použitie vonku
 • Lumen: 250
 • Nepremokavé: No
 • Ohnisková Vzdialenosť: Non-nastaviteľné
 • Certifikácia: CCC
 • Zdroj Svetla: LED Žiarovky
 • Položka Druh: Blesky
 • Použitie: Osvetlenie
 • Materiál Telesa: ABS
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Nabíjačka: Príručka Elektriny
 • Osvetlenie Vzdialenosť: <50M
 • Podpora Stmievač: Plynulou stmievanie
 • Prepnutie Režimu: Vysoká/Nízka

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]