LC UPC Duplex Konektor SM(9/125) OM1 Multimode(62.5/125) Vlákno Loopback Modul Tester LC adaptér

  • €11.34  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Single-mode 9/125 Vlákniny Loopback Modul LC Konektor Vlákniny Slučku je navrhnutý tak, aby poskytoval médií vrátiť oprava optického signálu; zvyčajne sa používa pre optický testovanie aplikácie alebo siete náhrady. Na testovanie aplikácie, loopback signálu sa používa na diagnostikovanie problému. Odosielanie loopback test na sieťové zariadenia, jeden v čase, je technika na izoláciu problém.

Vlákno Loopback je abosolutely ekonomické riešenie pre počet optických vlákien, test aplikácie.

CICVCHC Optických Komunikačných Obchod dodanie rôzne druhy Single Mode a Multimode Optický Loopback Káble, ktoré sú s rôzne prípojky, vrátane ST, SC, FC, LC, NM, MTRJ atď. Každý kábel je funkčne odskúšaná pred odoslaním, a je, na ktoré sa vzťahuje doživotná záruka. Kľúčové Funkcie Používané v Single-mode 9/125 Vlákniny Testing 100% Funkčne odskúšaná pred odoslaním Ľahkosťou a presnosťou vloženia ako duplex klipy podržte konektory spolu 8 palcov štandardná dĺžka (Vlastné dĺžky tiež k dispozícii na požiadanie) Doživotná Záruka Aplikácie R&D Vlákniny labs Telecom testovanie FTTX testovanie Špecifikácie Typ: Loopback Modul

Vlákna: Single-mode 9/125

Konektor: LC/PC

Bunda Štýl: PVC (Žltá)

Životnosť: Viac ako 500 cyklov ( OM1 Multimode 62.5/125 Vlákniny Loopback Modul LC Konektor Vlákniny Slučku je navrhnutý tak, aby poskytoval médií vrátiť oprava optického signálu; zvyčajne sa používa pre optický testovanie aplikácie alebo siete náhrady. Na testovanie aplikácie, loopback signálu sa používa na diagnostikovanie problému. Odosielanie loopback test na sieťové zariadenia, jeden v čase, je technika na izoláciu problém.

Vlákno Loopback je abosolutely ekonomické riešenie pre počet optických vlákien, test aplikácie.

CICVCHC Optické Vlákna, Komunikácia Obchod dodanie rôzne druhy Single Mode a Multimode Optický Loopback Káble, ktoré sú s rôzne prípojky, vrátane ST, SC, FC, LC, NM, MTRJ atď. Každý kábel je funkčne odskúšaná pred odoslaním, a je, na ktoré sa vzťahuje doživotná záruka. Kľúčové Funkcie Používané v Multimode 62.5/125 Vlákniny Testing 100% Funkčne odskúšaná pred odoslaním Ľahkosťou a presnosťou vloženia ako duplex klipy podržte konektory spolu 8 palcov štandardná dĺžka (Vlastné dĺžky tiež k dispozícii na požiadanie) Doživotná Záruka Aplikácie R&D Vlákniny labs Telecom testovanie FTTX testovanie Špecifikácie Typ: Loopback Modul

Vlákno: Multimode 62.5/125

Konektor: LC/PC

Bunda Štýl: PVC (Orange)

Životnosť: Viac ako 500 cyklov (

Štítky: vozidlo loopback, lc jeden duplexný, fiber lc duplex 300, netgear sfp, Opera, slúchadlá kz zs10, apc konektor, duplex lc konektor vlákniny, ZS3, optický loopback.


  • Položka Dĺžka: 1m
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Názov Značky: UV žiarenie
  • Vlákna Sa Počíta: LC Duplex
  • Typ Konektora: LC/UPC

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]