50PCS/veľa LC/UPC fiber pigtail Simplex 9/125 Jednom Režime G657A1 G652D Optický Pigtail

  • €26.89
  • €20.17



  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

50PCS/veľa LC/UPC fiber pigtail Simplex 9/125 Jednom Režime G657A Optický Pigtail

Optických vlákien poskytujú rýchly spôsob, ako vytvoriť komunikačné zariadenia v oblasti. Sú navrhnuté, vyrobené a testované podľa protokolu a výkon diktuje priemyselné štandardy, ktoré budú spĺňať vaše najprísnejšie mechanické a výkonnostné špecifikácie.

Sme tiež poskytuje kompletný súbor OEM služby, ako sú vlákna konektor, dĺžka, farba, vlákniny triedy, špecifikácie, materiál, balík a pod.

Konektor SC Kábel Priemer 0,9 mm Vlákno Typu 9/125µm Vlákniny Typ Simplex poľského Typu APC Bunda Materiál PVC Insertion loss ≤0.2 dB Vlnovej dĺžke 1310nm/1550nm Vrátiť strata ≥50dB Zameniteľnosť ≤0.2 dB Bunda Farba Žltá Vibrácií ≤0.2 dB Skladovacia teplota -40 až 85°C Prevádzková Teplota -40 Až 80°C Podrobné Obrazu Optický Pigtail

Zirconia Keramické Ferrule Optimálne IL a RL.

0,9 mm kábla k dispozícii pre vysoká hustota spojov aplikácie.

Pevne buffer pigtail pre jednoduché spojovanie.

Množstvo Aplikácií pre Rôzne Zariadenia

Štítky: zubné príspevok, fréza optický, Vlákna, ftth, optický, inno zobrazenia 7, otdr, vlasy pigtail, aua vlákniny sekáčik, d link.


  • Číslo Modelu: optický pigtail
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Kompatibilné: Ubiquiti
  • Veľkosť: 12X12X12
  • Certifikácia: CE
  • Typ Konektora: LC/UPC
  • Názov Značky: AUA
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Položka Dĺžka: 1m

Pridať recenziu

Hodnotenie?




Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]