ABBYY FineReader 15 Verziu complète de l ' entreprise à vie✔️Viacjazyčný✔️Liftime

  • €5.16  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Funkcie aplikácie ABBYY FineReader 15

Práca s PDF

Pohodlné prezeranie a navigácie v dokumente

Zobrazení jednej stránky, PDF dokumentu, alebo dve stránky vedľa seba. Jednoduchá a intuitívna navigácia nástroje môžete rýchlo listovať, priblížiť a oddialiť, alebo upravte ho tak, aby šírka okna.

Práca s preverovanie

Vyhodnotenie výhody ABBYY OCR na optické rozpoznanie textu technológie: jednoducho skenovanie papierový dokument a program automaticky pridať textovú vrstvu na stránku, obrázok. To umožní full-textové vyhľadávanie dokumentu a kópiu jeho obsah.

Zobraziť a spravovať záložky

Pridať záložky na konkrétne stránky alebo sekcie vytvoriť vhodné navigáciu prostredníctvom dokumentu a rýchlo nájsť informácie, ktoré potrebujete. Všetky záložky sú k dispozícii v samostatnom paneli, kde ich môžete upravovať alebo vymazávať.

Práca s priložené súbory

Prezrieť, premenovať, vymazať, a store doplnky, aby váš počítač alebo pridať nové prílohy.

Získanie informácií

Kopírovať vybraný text, tabuľky a obrázky s uložením formátovanie z každého, aj naskenovaný, PDF-súbor a vložiť do inej aplikácie. Keď kopírovanie tabuľky, môžete upraviť bunku separátory a uložiť údaje štruktúru tak presne, ako je to možné.

Vytváranie PDF

Vytvárať súbory PDF v pohodlným spôsobom – cez hlavné okno aplikácie cez Windows® Explorer alebo priamo od spoločnosti Microsoft® Office aplikácie. Tiež, môžete rýchlo vytvoriť nový dokument PDF súboru z jednotlivých stránkach otvoreného dokumentu.

Kombinovať viaceré súbory do jedného dokumentu PDF

Program umožňuje vytváranie dokumentov PDF z viacerých súborov rôznych formátov (PDF, Microsoft Word, alebo Excel, PowerPoint prezentácie, atď.).

Robiť zmeny textu z PDF-dokumenty

Úprava textu v riadku aj v naskenovaných dokumentov PDF. Pridať textové bloky ľubovoľné miesto v dokumente. Odstráňte nepotrebné prvky s gumu.

Úprava Obrázkov

Pridať alebo odstrániť obrázky v dokumente. Upraviť existujúce obrázky. Môžete zmeniť veľkosť a umiestnenie obrázka alebo otočiť.

Operácie so stránkami

Cítiť úplnú slobodu konania s ABBYY FineReader: pridať, odstrániť, nahraďte a otáčať stránky v dokumente. Ak chcete pridať ďalšie informácie, môžete tiež vložiť prázdne stránky.

Vypĺňanie formulárov

Pomocou programu ABBYY FineReader môžete vyplniť interaktívny alebo jednoduché formy, napríklad žiadostí o víza, cestovný pas alebo daňových dokladov. Môžete tiež uložiť formulár na počítači, vytlačiť, alebo poslať priateľom a kolegom e-mailom.

Komentáre a poznámky

Pridať komentáre, poznámky a kresliť na ľubovoľné miesto v dokumente, reagovať na kolegov, priradiť stavy do diskusie.

Zobraziť všetky komentáre v samostatnom paneli a ich hľadať.

Pridaním Bates pečiatky a číslovanie

Vytvorte a použite jedinečný pečiatky k dokumentu, napríklad, ak chcete označiť jej stav alebo zdôrazniť, dôvernosť. Pečiatky môže obsahovať text, časových, alebo obrázky. Vytvorené pečiatky sa automaticky uloží v aplikácii galéria. Číslovanie Bates vám pomôže správne číslo hárky v dokumente a udržať je neporušený, ak ďalej.

POZNÁMKA

Žiadne fyzické tovar vám bude odoslané jej bude posielať cez ebay prijaté Systémové Požiadavky

– OS: Windows 10, 8.1, 8, Windows 7 alebo Windows Server

– 1 GHz PROCESOR, 1 Gb RAM, 1.2 Gb miesta na pevnom disku.

Štítky: nod32, 1 rok spotify, spotify rodiny premium 1 rok, eset, ccleaner, apple premium hudba, ŽIVOTNOSŤ, die pásy, es skúška, winrar.


  • Pôvod: AU(Pôvodu)

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]