ShapeOkO vretena hliníkovej zliatiny dbajte na to, Kress 43 mm priemer hliníkovej zliatiny vretena mount pre CNC frézke časti

  • €23.23
  • €20.91  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Tovar bude odoslaný najneskôr do 3 pracovných dní po tom, čo sme si vašej platby(okrem dovolenku).

Tovar bude odoslaný najviac rozumný spôsob, ako pre dodanie. Doprava zľava bude k dispozícii na základe vašej objednávky množstvo.

Tovar bude odoslaný na adresu vašej objednávky,prosím, uistite sa, že váš www.penzionplch.sk adresa je aktualizovaný a podrobné.Môžete nás e-mailom alebo dajte mi vedieť, online, ak chcete zmeniť dodaciu adresu po umiestnite objednávku.

Čas dodania závisí od destinácie a iné faktory,môže až 10 pracovných dní.

Niektoré krajiny vášho cieľa môže uložiť určite dane a iné poplatky, prosím, naučte sa jasne o tom, že pred váš nákupný z nášho obchodu. Sme zvyknutý mať dôsledky dodatočné poplatky a poplatky za škody spôsobené vyššie uvedených dôvodov.

S cieľom zabezpečiť zobrazí ste objednávku bez dane opon import, budeme deklarovať ho ako DARČEK, ale s nižšou hodnotou.Táto nižšia cena nie je zahrnutá celková cena, ktorú ste zaplatili alebo trhovú hodnotu výrobku a môže sa nevzťahuje na krajiny s rôznymi colných predpisov.

Po tom, čo sme odoslať tovar, budeme e-mailom vám informácie prepravy, ako aj sledovacie číslo.

Ak je vaša adresa DHL vzdialenej oblasti, prosím, povedzte nám, ako budete platiť za to, co prepravné náklady, je odlišný .

Všetky naše položky sú poskytujeme jeden rok záruku na údržbu zadarmo.

Ak sa zobrazí nesprávne alebo chybné položky, prosím e-mail nás do 3-7 dní od dátumu, kedy dostanete výrobok,ktorý sme vám povie presný proces návratu.

Ak je nejaký problém so výrobky, ktoré ste kúpili, sme\'ll uskutočniť výmenu alebo na vrátenie produktu platby (poštovné a manipulačné poplatky nie sú zahrnuté) do 60 dní po potvrdenie prijatia tovaru.

Kupujúci je zodpovedný za náklady spojené s prepravou.

Náš produkt má veľkú kvalitu,len Zriedka sa objaví problémy s kvalitou,Prosím vás ubezpečiť, nákup.

Ako zodpovedný predávajúci, budeme sa snažiť vyriešiť každý problém. Naším cieľom je 100% spokojnosť zákazníka! Ďakujeme za vašu pozitívnu spätnú väzbu a 5 hviezd DSR. Zaviazali sme sa k vašej spokojnosti po nákupe. Ak nie ste spokojný z akéhokoľvek dôvodu, prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť a uistite sa, že každý zákazník, 100% spokojní pred odchodom spätnú väzbu. Vždy sme opustiť pozitívnu spätnú väzbu na všetkých našich zákazníkov. Na www.penzionplch.sk, NEUTRÁLNY, spätná väzba, hodnotenie, sa zaobchádza rovnako ako NEGATÍVNA spätná väzba. Prosím, nenechávajte NEGATÍVNY alebo NEUTRÁLNY, bez spätnej väzby, kontaktujte nás dokázali pomôcť vyriešiť akékoľvek problémy.

Štítky: vreteno montáž 43, mount vretena 42, kazety tepla, vreteno cnc 400, hiwin mgn, kress, worx, 43mm mount, vreteno cnc w, 510 konektor.


  • Názov Značky: SWMAKER
  • stav: Nové

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]