Sculpby tepelnej kefa, Ø 12 mm

  • €4.55  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Profesionálne tepelnej kefa 12 mm. Znižuje vlasy čas sušenia. Ergonomický a ľahký.

Termálne profesionálny štetec Vyrobený z vysoko teplotám thermal fiber, čo je zapojený do hliníka barel pomáha znížiť čas Vlasov sušenie . Ultra Tepelne odolná plastová rukoväť, ergonomické, pohodlné a ľahké. Zostavil dilatáciu, bez lepidla alebo skrutiek. Veľkosť: 12 mm.

Všeobecné vlastnosti Ultra Tepelne odolná plastová rukoväť, ergonomické, pohodlné a ľahké. Zostavil dilatáciu, bez lepidla alebo skrutiek. Hliníkové barel. Žiaruvzdorné thermal fiber. Termo kefa je k dispozícii v 8 veľkostiach: 12, 17, 23, 28, 32, 37, 43 a 60 mm.

Pre najlepšiu starostlivosť o vlasy Sculp odborné tepelnej kefa je dokonalým doplnkom pre hladké vlasy spolu s 3300-C professional vlasov častíc. Sculp odporúča používať xpyence Teplé Prác tepelné protector. Toto nádherné produkt je aktivovaný teplo náradie prenikanie vlasy a hydratuje ju na čas hrebeňom alebo kefou vlasy. Jeho vlhkosť-odolný efekt je vaše vlasy hladké až o 30% dlhšie.

Štítky: mäkké nylonové štetiny kefky, kefa denman, anjel kefa, denman kefa obchod, anti beh hrebeňom, pevný nylon kefkou, útulný nastaviť ženy, fúzy kanec kefkou, denman mens kefa, fialová denman kefa.Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]