Veľa 2/4/10PCS Vysokej Kvality 3V 800mAh CR2 Nie-nabíjateľná Lítiová Batéria pre GPS Bezpečnostný Systém Fotoaparátu Zdravotníckych Zariadení

  • €5.03  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Vlastnosti produktu: Poznámka: toto nie je nabíjateľná batéria s Vysokou kapacitou 800mAh 3.0 V CR2 lithium mangánové batérie Nano technológiou tesnenia s vysokou presnosťou, PTC v nevýbušnom technológia vlastnosti Produktu: Nízka hustota energie je vysoká Nízka vypúšťanie napätie stálej Pri viac ako 5 rokov môže byť uskladnená pri izbovej teplote s Nízkou tesnenie dobré Nízky teplotný rozsah použitia: Mínus 40 stupňov Aplikácie polia: tento produkt je vhodný pre digitálne zariadenia, ako je napríklad digitálna kamera, flash a video kamery. Množstvo: 2ks/4pcs/10pcs (Voliteľné) dodacia lehota Tipy:

Všetky package zaslané E-paket alebo POSTNL doporučene loď metóda. s sledovacie číslo môže nasledovať package statu. to je bezpečnosť bezpečné nákladné. Dodacia lehota je cca 15--45 dní. Ako dôsledok rôznych krajín politiky a poveternostných a iných dôvodov. odoslané na rôzne krajiny ,dodacia lehota bude iný. Má nejaké otázky. prosím, neváhajte ma kontaktovať prostredníctvom ali správy. ďakujeme!

Spätná väzba:

Nechajte záporná spätná väzba sa nemôže vyriešiť problém. Existuje mnoho, viac pozitívne spôsoby, ako fáza o dobrú komunikáciu Prosím, odoslaná správa sa k nám cez www.penzionplch.sk. budeme sa snažiť nás najlepšie vyriešiť váš problém. ďakujeme!

O Daní:

Budeme sa snažiť v našich silách, aby službu. Pretože vlastné pravidlá sa líšia v každej krajine, clá a spotrebné dane nie sú naša zodpovednosť a sme nie je kvalifikovaný, aby odpovedal na otázky na túto tému. Prosím, výskumu vašej krajine tarify a dovoz spotrebných daní pred nákupom..

Štítky: sdi switcher, periscop, bezpečnostné kamery siete, batéria cr1225, gps tracker tk911, nemocnice lampa, cr2 36v batérie, moeyu, zdravotnícke zariadenia, zdravotné, zenipower z55.


  • Pripojenie: Zapojte
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Výstupné napätie: ŽIADNE
  • Použitie: Prepínanie
  • Typ Výstupu: ŽIADNE

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]