Multi-funkčné nekontaktné Meranie Teploty Prístroj Infračervený Digitálny Teplomer na Čelo Ucho Telo Horúčka Teplomer

  • €15.49
  • €7.75  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

vlastnosti

Poznámka: teplomer nemôže používať nabíjateľné batérie, len jednorazové batérie typu AAA.

* Non-kontakt: LCD Infračervený Digitálny Teplomer na Čelo je veľmi jednoduché, rýchle meranie teploty, číta z čela / povrchu tela bez fyzického kontaktu, zabraňuje kríž infekcie medzi viacerých ľudí

* Šetrné Dizajn: ochrana životného prostredia pp materiál tela infračervený teplomer umožňuje použitie výrobku a bezpečne. Starší ľudia môžu jednoducho používať tento teplomer. Môžete si to jasne aj v tme s veľkým podsvietenie LCD obrazovky.

* Multifunkčné: switch "Režime" tlačidlo pre meranie tela a objektov teploty. 32-212 ℃ (z 0 na 100 ℃) široký rozsah. Vhodné pre telo, mlieko, vaňa vody, gril, grilované víno, jedlo skladovacia teplota rovnako.

* Tri farebné podsvietenie: zelená zadné svetlo pre normálnu teplotu, pre ľudí a modré podsvietenie pre mierne horúčka. Červené zadné svetlo na vysokú teplotu, a to bude mať zvukové upozornenie, aby si vašu pozornosť, to brať vážne. Pamäť dát hodnota označuje začiatku merania.

* Široké použitie: čelo teplomer je široko používaný v rodine, škole, a to aj na verejnosti. Je vhodný pre deti, dojčatá, deti, dospelých a seniorov. Vhodné pre mlieko, vaňa vody, potravín teplota rovnako. Pozrite si ďalšie informácie o produkte

Rýchle teplota čítanie: 1s

Vysoko presné čítanie: ± 0.1 ℉

Non-kontakt infračervený teplomer na čelo: od 1,2 do 2 palcov, zdravšie a viac praktických

Nízka hmotnosť: 70g

Jednoduché použitie: stlačením tlačidla

Anti-horúčka alarm poplach: Tri-farba alarm

Multimode zmena: ℃ - ℉, Čelí povrchy; Tichý, alebo nie

Štítky: ucho ženy, digitálny infračervený teplomer laster, 24v teplomer, digitálny teplomer pre telesnú teplotu, thermomet, infračervený teplomer pre telo, digitálny infračervený teplomer, infračervený termometer digitálne, Ucho Stud, 3 hole konektor.


  • Pôvod: DE
  • Názov Značky: Alextrasza
  • Číslo Modelu: E01

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]