VIP ODKAZ PRE KROVINOREZ

  • €78.99  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

modname=ckeditor Popis:

Tento plyn-powered string zastrihávač je šetrný k životnému prostrediu, tichý a ľahký alternatívu. Tento krovinorez je ľahké pre všetkých, užívanie a sú ideálne pre malé metrov a rýchle tvar ups. Vybavený 1.25 KW motorom, a 17. rezanie cestu, tento zastrihávač poskytuje rýchly, jednoduchý a aj orezávanie spolu tvrdé povrchy.

Funkcie:

-Ekologická & SAFE, EPA certifikácia zaručuje, ekologická pomocou skúseností, bezpečnosť automatická spojka pre ľahšie štartovanie a spoľahlivosť.

-VYŠŠIA ÚČINNOSŤ & JEDNODUCHŠIE STABILITY, antivibračný systém poskytuje maximálny komfort získať vyššiu účinnosť únavu; integrované popruh a malé slučky nastaviteľné rukoväť pre vynikajúcu stabilitu a jednoduché ovládanie.

-SILNÝ, poháňané 1250W super výkon motor maximálna rýchlosť tohto string zastrihávač môže dosiahnuť 7000rpm; 2500 - 3000 ot / min otáčky voľnobehu, 52cc rýchly štart motora a 17. rezanie riadku, aby tento krovinorez ideálny pre hrubšie buriny a štetec.

-POHODLNÉ ovládanie, palivo primer, odstraňuje vzduchu z karburátoru a palivového systému pre ľahké štartovanie; zadné starter je vhodnejšie použiť a robí údržba jednoduchšie; rovný hriadeľ je ľahký a user-friendly, ktorý vám pomôže dostať sa do úzkych miest, ktoré sú ťažko orezania.

-ŠIROKÉ použitie, tento plyn-powered zastrihávač je navrhnutý tak, aby trim a zbavili nepríjemných štetec a vysokej trávy, ktoré sa hromadia okolo záhrady, ploty, prístrešky, kvetinové záhrady a cesty, musí mať pre malé metrov a rýchle tvar ups.

Špecifikácie:

Formách: jedno valec, vzduchom chladený, dvojtaktná

Maximálny výkon/otáčky (KW/R/MIN): 1.25/7000

Táto hodnota udáva spotrebu paliva (g/kw.h): ≤480

Spotreba paliva v L/H: 0.46

Hluku DB(A): 101

Čistá hmotnosť: 3.5 KG

Najnižšie stabilná rýchlosť R/MIN: 2500

Motor výtlak: 52cc

Palivová nádrž kapacita L:0.9

Objem oleja ml:100

Zapaľovanie metóda: žiadny kontakt

Spark plug model: A5RTC

Karburátoru forma: membránový typ

Štart metóda: recoil štart

Rozmery (mm): 213 × 254 × 251

Balík Obsahuje:

1xGas Zastrihávač

1xInstruction

Štítky: odkaz vip, rada nôž, čepeľ krovinorez, krovinorez benzín, nôž nožníc, šikovný krájač nôž, krovinorez časť, auto nálepky vip, tráva zastrihávač, znak vip.


  • Číslo Modelu: L10020104028-1
  • Funkcia: 2-Taktné
  • Názov Značky: dc dom
  • Rezanie Typ: Rovno Volfrámu
  • Typ Napájania: Benzín / Plyn
  • Certifikácia: ce

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]