EASYGUARD ec003-k-ns auto alarm systém zatlačte tlačidlo štart vzdialený naštartovaním šok alarm upozornenie pke pasívne keyless entry dc12v

 • €98.20
 • €63.84 • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Vážený Zákazník,

EASYGUARD ec003-nv-ns Smart Key Auto Alarm systém PKE(pasívne keyless entry), diaľkové engine start & keyless go systém. Kompatibilné s väčšinou DC12V áut na trhu, patria automatickou prevodovkou alebo manuálna prevodovka automobilov.

Rozdiel medzi lacnejšie jeden , nie je tam žiadna siréna a otrasový snímač, ale táto položka ec003-k-ns má aj v stavebnici.

Hlavné funkcie:

1.Arm/zámok

2.Disarm/odomknúť

3.Diaľkové kufra

4.Panika režim/ Auto nájdenie/umiestnenie

5.PKE-pasívne nastúpenie bez kľúča

6.PKE on/off

7.Diaľkové engine start/stop

8.Stlačte tlačidlo start/stop

9.Pokračujte kliknutím na tlačidlo štart na auto

10.Komorník režim/umývanie Áut režim

11.18 minút motor odrezať automaticky po car je diaľkovo motora začalo.

12. Nelegálne otvorenie dverí alebo ACC spúšť

13.Centrálne zamykanie dverí automatizácie

14. Tiesňové prepísať

15.Reset prepínača popis funkcie

16. Programovanie metódou

17.Šok alarm upozornenie

DÔLEŽITÉ: Kompatibilita: kompatibilný s 95% DC12V benzínových áut na trhu. Nie je kompatibilná s pneumatické zámok. Nie je kompatibilná s vozidlom vyžadujú dvojité odomknúť pulzný signál. Nie je kompatibilná s OEM zatlačte tlačidlo štart.

Ak je čip v pôvodnom auto na diaľkové ovládanie (na Kľúč), budete musieť kúpiť extra bypass modul alebo nemôžete používať diaľkový štart funkcia. Máme bypass modul v predaji a môžete si ich kúpiť spolu. Ak si nie ste istí, či je čip vo vašom diaľkové ovládanie, prosím, opýtajte sa svojho auta, predajca alebo odborných pracovníkov. Tu je ten, ktorý môže trvať úvahy : alebo

Naša cena nezahŕňa dovozné dane a DPH. Ak ste od NÁS pevninu, zvyčajne nie je dovozné dane, ak vaša objednávka hodnota je menej ako $800.00. Ak ste z iných krajinách alebo regiónoch môže byť dovozných daní a budete musieť zaplatiť za to, ak tam je. Ak áno, prosím, opýtajte sa svojho miestneho vlastné koľko dovozné dane alebo DPH, je presne tak. Ďakujeme za pochopenie.

Extra časovač odkladu spínač, môže byť potrebné pre dieselové vozidlá s viac ako 3 sekundách štartovania motora/naštartovaní čas.

Extra relé a/alebo odpory sa môžu vyžadovať pre niektoré vozidlá.

Pre všetky objednávky do Brazílie bude vo vlastné poplatky pre každý balík. Prosím, láskavo platiť za to, ak áno, inak balík sa vráti k nám. Ak vaša objednávka je odoslaný do Brazílie, prosím, uistite sa, že ste ok s týmto vlastné poplatok pred nákupom.

Ak nie je riadenie zámok vo vašom vozidle, budete musieť uvoľnite zámok riadenia prvé pred inštaláciou tejto položke. (Je tam aj inštrukcie o uvoľnenie kormidlovým zámok v návode.)

Tu je anglický návod a drôt, diagram poslať túto položku. Neposkytujeme inštalačné služby a úprimne odporúčame vám nainštalovať si ju profesionálny auto alarm installer ak je to možné. Skontrolujte prosím, ak môžete nájsť ten, pred nákupom. Návod a schéma zapojenia sú k dispozícii na vyžiadanie.

O batérie: nie Sme oprávnený odosielať s batériami pre niektoré krajiny, ak nie je batéria pri prijatí, prosím, láskavo ho kúpiť v miestnom obchode alebo supermarkete, batérie pre tento kit je CR2032. Ďakujeme za pochopenie.

Balenie informácie

Ovládací modul x1 Diaľkové ovládanie x 2 stlačte tlačidlo x 1 PKE anténa x 2 Drôt postroj x 1 6P zapaľovanie postroj x 1 otrasový snímač x1 Siréna x1 anglický manuál a inštalačný sprievodca x 1 PKE-Pasívne keyless entry *Automaticky odomknúť dvere auta, keď sa budete blížiť vozidla v 3-6 nohy s príveskom. *Automatické zamknutie dverí auta, keď si wak preč od auta v 6-9 nohy s príveskom.

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?

1. Professional: Sme professio konečnému tím o vozidlo bezpečnostné produkty a môžeme poskytnúť technik podpory 7x24 hodín na vás

2. Zárukou kvality: ponúkame všetky produkty, 12 mesiacov záruka kvality

3. Tovar na sklade a rýchle dodanie: Všetky položky, ktoré predávame sú v sklade a zasielame im chcete rýchlo, zvyčajne budeme loď vašej objednávky von do 24 hodín raz sme si svoje platby vymazané

4. Dobrú povesť: sme získať dobrú povesť od našich klientov

5. 14 dní záruka vrátenia peňazí: ak nie ste spokojný s vašej objednávky, len vráťte nám ho do 14 dní a získať plnú náhradu.

6. Nádherný po-predajný servis: transakcie nebudú hotové ešte ste získali vašu objednávku; budeme aj naďalej poskytovať službu po predaji po celý čas používate položku.

Záruku kvality

Sľubujeme, bez rizika nákup a 14 dní peniaze späť služby

Štítky: bluetooth peugeot partner, vstup keyless, tlačidlo pre handričkou, auto auto alarm, tlačidlo štart, štart stop, baofeng headset, alarm auto systému, tesla model 3 dekor, Bee Kráľovná Nástroj.


 • Model výrobku: ec003-k-ns
 • Typ Príslušenstva: Špeciálne Súčasti Anti-Theft Zariadenia
 • Druh: Anti-Theft Prístroja, One-Way
 • Diaľkovo Ovládané: Áno
 • Feature2: Zámok Aktiváciu/Deaktiváciu zámok
 • Feature3: Diaľkové kufra
 • Funkcia: PKE (pasívne keyless entry)
 • Feature4: Diaľkové engine start/stop
 • Feature5: Stlačte tlačidlo start/ stop
 • Typ Diaľkové Ovládanie: Bez LCD, Diaľkové Ovládanie
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Je Prispôsobené: Áno
 • Názov Značky: easyguard
 • Certifikácia: CE
 • Feature6: Šok alarm detekciu

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]